home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
Chenoweth Straat 6 Durbanville
Events
Voorskoot en Lipstiek
Thu 23 October 14  More


Spontaneous Combustion Blues Band
Fri 24 October 14  More


Zanne Stapelberg: Zanne's Secret Pleasures
Sat 25 October 14  More


Rocco de Villiers en vriende
Sun 26 October 14  More


Pastiche
Mon 27 October 14  More


Riaan Hunter en Jannie Moolman in Lieflike Droom-Huldeblyk
Tue 28 October 14 - Wed 29 October 14  More


Broers
Thu 30 October 14  More


Feeskatte met Elsabe Daneel, Susanne Beyers en Joanie
Fri 31 October 14 - Sat 01 November 14  More


Dowwe Dolla Betaal Belasting
Tue 04 November 14 - Wed 05 November 14  More


Macstanley
Thu 06 November 14  More


The Schalk Joubert Band
Fri 07 November 14  More


Sakka Stone en vriende
Sat 08 November 14  More


Ian Wessels - Ek is Anoniem, ek sę
Sun 09 November 14  More


Manie Jackson
Wed 12 November 14  More


Republic of Zoid Afrika
Thu 13 November 14 - Fri 14 November 14  More


Groet die Grotman
Sat 15 November 14 - Sun 16 November 14  More


Manie Jackson
Mon 17 November 14  More


Gert Vlok Nel met Johan Smit
Wed 19 November 14  More


Mr Cat & The Jackal
Fri 21 November 14  More


Mark Haze Band
Sat 22 November 14  More


Two Cowboys, A Rocker and A Lady
Sun 23 November 14  More


Nadine
Thu 27 November 14  More


Nico Nel
Fri 28 November 14  More


Koos Kombuis en Schalk Joubert
Sat 29 November 14  More


Elvis Blue
Sun 30 November 14 - Mon 01 December 14  More


Mathys Roets
Tue 02 December 14  More


Andriette Norman & Schalk Joubert in Vinkel en Koljander
Thu 04 December 14  More


Jak De Priester
Fri 05 December 14 - Sat 06 December 14  More


Ray Dylan
Mon 08 December 14 - Wed 10 December 14  More


Chris Chameleon - Drie Vriende
Thu 11 December 14 - Fri 12 December 14  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us