home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
Chenoweth Straat 6 Durbanville
Events
Blue Tuesday: Dave Ferguson & Gerry Liberty
Tue 26 May 15  More


Heinz Winckler
Wed 27 May 15  More


Snotkop
Thu 28 May 15  More


Rupert & the Thunderbirds
Fri 29 May 15  More


Amanda Strydom - Die Hele Boksemdaais
Sat 30 May 15 - Sun 31 May 15  More


Karen Zoid Unplugged
Wed 03 June 15 - Fri 05 June 15  More


Grootseun
Wed 10 June 15  More


Zanne's Secret Pleasures
Thu 11 June 15  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us