home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
6 Chenoweth Street, Durbanville, 7551
Events
Elandre Schwarts - Middagvertoning
Sun 25 June 17  More


BLUE Tuesday at Die Boer - Boulevard, Nhoza & Guests
Tue 27 June 17  More


Cheree & Chris Rian In Fluister
Wed 28 June 17  More


Amanda Strydom & Coenraad Rall (pianis) in Onner Deur
Thu 29 June 17 - Fri 30 June 17  More


Albert Frost & Loki Rothman in Accoustic Guitar
Sat 01 July 17  More


Albert Frost & Loki Rothman in Accoustic Guitar - Lunch Show
Sun 02 July 17  More


Snotkop
Tue 04 July 17 - Wed 05 July 17  More


Pietman Die Skot: Die Ding Van 'N Storie.
Thu 06 July 17  More


McCully Workshop
Fri 07 July 17  More


Koos Kombuis (Solo)
Sat 08 July 17  More


Barry Hilton
Tue 11 July 17 - Wed 12 July 17  More


Boo!
Thu 13 July 17  More


Jesse Clegg
Tue 18 July 17  More


Céline launches Heart for Hire SINGLE
Wed 19 July 17  More


Oldies But Goldies
Thu 20 July 17  More


Spoegwolf
Fri 21 July 17  More


Mark Haze - Tribute To Bon Jovi
Sat 22 July 17  More


Elvis Blue (Middag vertoning)
Sun 23 July 17  More


Elvis Blue
Sun 23 July 17 - Wed 26 July 17  More


Twee
Thu 27 July 17  More


Manie Jackson
Thu 03 August 17 - Fri 04 August 17  More


Richard Stirton
Fri 11 August 17  More


Albert Frost Trio
Fri 18 August 17  More


Lieflinge met Rudi Claase en Charne Hugo - Middagvertoning
Sun 20 August 17  More


The Vanilla
Fri 25 August 17  More


Danie Niehaus – My Reis
Wed 30 August 17  More


Pietman Die Skot: Die Ding Van 'N Storie.
Thu 31 August 17  More


Mallies & Die Sakemanne
Fri 01 September 17  More


André The Hilarious Hypnotist
Thu 07 September 17  More


The Blues Broers
Fri 08 September 17  More


Jannie Moolman & Corlea Botha
Wed 13 September 17 - Fri 15 September 17  More


Luna Paige
Wed 20 September 17  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us