home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
Chenoweth Straat 6 Durbanville
Events
Jan Blohm
Mon 22 December 14  More


Tribute to Cliff Richard and The Shadows
Tue 23 December 14  More


Adam
Fri 26 December 14 - Sat 27 December 14  More


Clint and Ghapi
Sun 28 December 14 - Mon 29 December 14  More


NYE with Spontaneous Combustion Blues Band
Wed 31 December 14  More


Jan Blohm
Fri 02 January 15  More


Jan Blohm
Sat 03 January 15  More


Watershed
Tue 06 January 15 - Wed 07 January 15  More


Wicus van der Merwe
Fri 09 January 15  More


Emo Adams & The Take Note Band
Wed 14 January 15 - Sun 18 January 15  More


Jannie Moolman
Thu 22 January 15  More


Rupert & The Thunderbirds
Fri 23 January 15  More


This is Captain Lottering Speaking – Marc Lottering
Sat 24 January 15  More


Jannie Moolman
Sun 25 January 15  More


Adam Tas
Sun 25 January 15 - Mon 26 January 15  More


This is Captain Lottering Speaking – Marc Lottering
Tue 27 January 15  More


This is Captain Lottering Speaking – Marc Lottering
Wed 28 January 15  More


Andriette Norman
Thu 29 January 15 - Fri 30 January 15  More


Hol Marion
Sat 31 January 15  More


Langpad en Lipstieks
Tue 03 February 15 - Wed 04 February 15  More


Christo en Cobus Snyman
Sat 07 February 15  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us