home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
6 Chenoweth Street, Durbanville, 7551
Events
Amper Vrystaat
Wed 03 May 17  More


Schalk Bezuidenhout in Voksbesit
Thu 04 May 17 - Fri 05 May 17  More


Open Tuesday with Oriana & the Banned
Tue 09 May 17  More


Joshua Na Die Reën
Wed 10 May 17 - Thu 11 May 17  More


Navi Redd
Fri 12 May 17 - Sat 13 May 17  More


Navi Redd (Middag Vertoning)
Sun 14 May 17  More


Mathys Roets & Matthys Maree (Klavier) In Songs Of Leonard Cohen
Mon 15 May 17 - Tue 16 May 17  More


Bottomless Coffee Band
Wed 17 May 17  More


Lost&Found - Die Boer
Thu 18 May 17  More


Snotkop
Wed 24 May 17  More


#dowwedolla
Thu 25 May 17  More


Petronel Baard en Stef Kruger in Verdubbel die Geluk
Wed 31 May 17  More


Francois van Coke
Thu 01 June 17 - Fri 02 June 17  More


Marc Lottering With Hashtag Lottering
Tue 06 June 17 - Wed 07 June 17  More


Lize Beekman & Jaconell Mouton
Thu 08 June 17  More


3 Tons of Fun
Fri 09 June 17  More


Touch Of Class
Thu 15 June 17  More


Tribute To Neil Diamond - Johan Liebenberg Band
Fri 16 June 17 - Sat 17 June 17  More


Jak De Priester se Winterkonsert met Altus Muller
Fri 23 June 17 - Sat 24 June 17  More


Amanda Strydom & Coenraad Rall (pianis) in Onner Deur
Thu 29 June 17 - Fri 30 June 17  More


Koos Kombuis (Solo)
Sat 01 July 17  More


Spoegwolf
Fri 21 July 17  More


Elvis Blue (Middag vertoning)
Sun 23 July 17  More


Elvis Blue
Sun 23 July 17 - Wed 26 July 17  More


Twee
Thu 27 July 17  More


Albert Frost Trio
Fri 18 August 17  More


The Vanilla
Fri 25 August 17  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us