home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
6 Chenoweth Street, Durbanville, 7551
Events
Brendan Peyper
Thu 19 January 17  More


Desmond Wells Band
Fri 20 January 17  More


Heinz Winckler
Sat 21 January 17  More


Coenie de Villiers - middag vertoning
Sun 22 January 17  More


Stef Bos Band
Tue 24 January 17  More


Jono Johansen
Wed 25 January 17  More


Dan Patlansky - Solo / Acoustic
Thu 26 January 17  More


Wicus Van Der Merwe
Fri 27 January 17  More


Blue Tuesday, With Raoul & Guests
Tue 31 January 17  More


Leah
Wed 01 February 17  More


The Bats
Thu 02 February 17 - Sat 04 February 17  More


Gian Groen Band
Wed 08 February 17  More


Pieter Dirk Uys in Adapt or Fly
Thu 09 February 17  More


Jak De Priester vier 15 jaar in die bedryf met Altus Muller
Fri 10 February 17 - Sat 11 February 17  More


Jak De Priester vier 15 jaar in die bedryf met Altus Muller - middag vertoning
Sun 12 February 17  More


Drie van die Bests
Tue 14 February 17 - Thu 16 February 17  More


Tribute To Neil Diamond - Johan Liebenberg Band
Fri 17 February 17 - Sat 18 February 17  More


Snotkop
Tue 21 February 17 - Wed 22 February 17  More


Twee
Thu 23 February 17  More


Tribute To Bob Dylan: The Rupert Mellor Band
Fri 24 February 17  More


Lieflinge - Middag Vertoning
Fri 03 March 17  More


Riaan Hunter
Fri 10 March 17  More


Pieter Dirk Uys - Echo of a Noise
Wed 15 March 17  More


Manie Jackson - middag vertoning
Sun 19 March 17  More


Manie Jackson
Mon 20 March 17  More


Ray Dylan
Thu 23 March 17 - Fri 24 March 17  More


Vivaldi - 4 Seasons
Wed 29 March 17  More


Net 'n Chilli Burger en Chips asseblief!
Thu 30 March 17  More


Adam Tas & Lourens Delport
Tue 04 April 17 - Fri 07 April 17  More


Tannie Evita Praat Kaktus
Tue 18 April 17 - Wed 19 April 17  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us