home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
6 Chenoweth Street, Durbanville, 7551
Events
#dowwedolla (DVD opname)
Tue 24 October 17  More


Rocking Horse
Wed 25 October 17  More


Pieter Dirk Uys met Weerklink van 'n Wanklank
Thu 26 October 17  More


An Evening With Tannie Evita
Fri 27 October 17  More


Dan Patlansky - solo acoustic
Sat 28 October 17  More


Dan Patlansky - solo acoustic - lunch show
Sun 29 October 17  More


Country Legends Met Lance James, Barbara Ray & Tommy Dell
Mon 30 October 17  More


Blue Tuesday
Tue 31 October 17  More


Gedig, my snaar met Hilandi Du Toit en June van Merch
Wed 01 November 17  More


Schalk Bezuidenhout: Voksbesit
Thu 02 November 17  More


Nádine
Fri 03 November 17  More


Spoegwolf
Sat 04 November 17  More


Jakkie Louw - Party in SA! - middag vertoning
Sun 05 November 17  More


Joshua na die Reën
Tue 07 November 17 - Thu 09 November 17  More


Schalk Bezuidenhout: Voksbesit
Fri 10 November 17  More


Cat And The Dog Show: Tribute To Cat Stevens
Sat 11 November 17  More


Leah - middag vertoning
Sun 12 November 17  More


Twee - Nuwe CD launch
Tue 14 November 17  More


Schalk Bezuidenhout: Voksbesit
Wed 15 November 17  More


Steve Hofmeyr- Nuwe album!
Thu 16 November 17 - Sat 18 November 17  More


Pietman Die Skot: Die Ding Van 'N Storie.
Tue 21 November 17  More


McCully Workshop
Wed 22 November 17  More


Mathys Roets - Songs of Leonard Cohen
Thu 23 November 17 - Fri 24 November 17  More


Koos Kombuis (Solo)
Sat 25 November 17  More


Jo Black
Mon 27 November 17 - Tue 28 November 17  More


Francois van Coke
Wed 29 November 17 - Thu 30 November 17  More


Jak de Priester
Fri 01 December 17 - Sat 02 December 17  More


Bottomless Coffee Band - Middag vertoning
Sun 03 December 17  More


Time Plewman - Defending the Caveman
Tue 05 December 17 - Sat 09 December 17  More


Nicholis Louw
Mon 11 December 17  More


Refentse
Tue 12 December 17 - Thu 14 December 17  More


Chris Chameleon - Jy En Ek En Ek En Jy
Fri 15 December 17  More


Brendan Peyper
Sun 17 December 17 - Mon 18 December 17  More


Ray Dylan
Tue 19 December 17 - Wed 20 December 17  More


Thys die bosveldklong - Looks is nie alles nie Mossie
Thu 21 December 17  More


Tribute to Bon Jovi - Mark Haze Band
Fri 22 December 17  More


Jesse Clegg
Sat 23 December 17  More


Adam Tas
Wed 27 December 17 - Sat 30 December 17  More


New Years Eve Bash
Sun 31 December 17  More


Barry Hilton - Evolver
Tue 02 January 18 - Wed 03 January 18  More


Koos Kombuis (Solo)
Thu 04 January 18  More


Watershed
Fri 05 January 18 - Sat 06 January 18  More


Cheree & Chris Rain in Fluister
Thu 18 January 18 - Fri 19 January 18  More


Neil Somers
Wed 31 January 18  More


Op My Eish! Met Neels van Jaarsveld
Tue 06 February 18 - Wed 07 February 18  More


Touch Of Class
Wed 14 February 18 - Sat 17 February 18  More


Touch Of Class - lunch show
Sun 18 February 18  More


Lieflinge met Rudi Claase en Charne Hugo - middagvertoning
Sun 25 February 18  More


Spoegwolf
Fri 02 March 18 - Sat 03 March 18  More


Snotkop
Wed 21 March 18 - Thu 22 March 18  More


Elvis Blue
Sun 29 April 18 - Tue 01 May 18  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us