home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
Chenoweth Straat 6 Durbanville
Events
Oop Dinsdag met Emile Minnie & Madeleine
Tue 03 March 15  More


Jack Parow Acoustic met Loki Rothman
Wed 04 March 15  More


Gian Groen en Vriende
Thu 05 March 15  More


McCully Workshop
Fri 06 March 15  More


McCully Workshop
Sat 07 March 15  More


Ses Snare
Sun 08 March 15  More


Riaan Hunter en Vriende
Wed 11 March 15  More


Desmond Wells Band
Fri 13 March 15  More


Kaleidoskoop
Sat 14 March 15  More


Blue Tuesday with Local Escape, Borderline & Sam
Tue 17 March 15  More


Pieter Koen
Wed 18 March 15  More


Around the Scotsman
Thu 19 March 15  More


Tribute to Neil Diamond
Fri 20 March 15  More


Jan Blohm met Niel Nachtrein
Tue 24 March 15  More


Jan Blohm met Niel Nachtrein
Wed 25 March 15  More


Vinkel En Koljander Met Andriëtte Norman, Schalk Joubert, Janine Neethling
Thu 26 March 15  More


Vinkel En Koljander Met Andriëtte Norman, Schalk Joubert, Janine Neethling
Fri 27 March 15  More


Adam Tas
Tue 31 March 15  More


Adam Tas
Wed 01 April 15  More


Adam Tas
Thu 02 April 15  More


Adam Tas
Fri 03 April 15  More


Barry Hilton Live!
Tue 07 April 15  More


Barry Hilton Live!
Wed 08 April 15  More


Koos Van Der Merwe in Konsert
Thu 09 April 15  More


Koos Van Der Merwe in Konsert
Fri 10 April 15  More


Nik Rabinowitz - What the EFF?
Wed 15 April 15  More


Nik Rabinowitz - What the EFF?
Thu 16 April 15  More


Nik Rabinowitz - What the EFF?
Fri 17 April 15  More


Pebbleman & Friends
Sat 18 April 15  More


Hie Sit Die Manne
Wed 22 April 15  More


Hie Sit Die Manne
Thu 23 April 15  More


Chris Chameleon en 3 Vriende
Fri 01 May 15  More


Chris Chameleon en 3 Vriende
Sat 02 May 15  More


Tribute to Cat Stevens
Fri 22 May 15  More


Zanne's Secret Pleasures
Fri 29 May 15  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us