home search venues submit an event subscribe
Die Boer
Cape Town



By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Phone021 979 1911
Emailnavrae@dieboer.com
Websitewww.dieboer.com


Address
Chenoweth Straat 6 Durbanville
Events
Koos Kombuis (Solo)
Fri 29 April 16  More


Oop Dinsdag met Anneri Breedt en andere
Tue 03 May 16  More


Rochelle Liedemann - 'Kuier by Die Boer'
Wed 04 May 16  More


Manuel Escorcio & Belia Lourens
Thu 05 May 16  More


Navi Redd
Fri 06 May 16 - Sun 08 May 16  More


Francois van Coke
Tue 10 May 16 - Thu 12 May 16  More


Tribute To Neil Diamond - Johan Liebenberg Band
Fri 13 May 16 - Sat 14 May 16  More


Albert Frost + Loki Rothman - Night Of The Double Axes
Wed 18 May 16 - Thu 19 May 16  More


Joshua Na Die Reën
Fri 20 May 16 - Sat 21 May 16  More


#dowwedolla
Wed 25 May 16 - Thu 26 May 16  More


McCully Workshop
Fri 27 May 16  More


Lieflinge: Rudi Claase & Charne Hugo
Sun 29 May 16  More


Blue Tuesday - with Guy Collins, Wayne Pauli, Gerry Liberty, Rob Stemmett & Dale Collins
Tue 31 May 16  More


Spoegwolf
Fri 03 June 16  More


Marion Holm - Die Kaap is weer Holms
Sat 04 June 16 - Sun 05 June 16  More


Marion Holm - Die Kaap is weer Holms
Wed 08 June 16  More






Content supplied by What's On   |   Click here to contact us