ZAJazz
Home
|
Venues
|
Search
|
List your event
|
Contact us
|
Newsletter
|
Change city
ZAJazz

Die Boer

Cape Town

Wie onthou die glorie-dae van Hillbrow, Yeoville en Kalkbaai toe jy en jou metgesel vir ʼn elegante aandete uit kon gaan terwyl julle kyk hoe ʼn jong Amanda Strydom, Elzabe Zietsman of Johannes Kerkorrel hul eerste treë op die kabaretverhoog gee? Dis ʼn konsep wat byna uitgesterf het. Sedertien was “aandete vermaak” aangebied deur baie “teaters” waar die kos baie elementęr en hoogstens gemiddeld was of restaurante met beperkte of geen teater fasiliteite nie.

By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

021 979 1911
navrae@dieboer.com
www.dieboer.com
6 Chenoweth Street, Durbanville, 7551

Upcoming events

Emo Adams & Take Note
Tue 23 January 18 - Thu 25 January 18


Rupert & The Thunderbirds
Fri 26 January 18


Emo Adams & Take Note
Sat 27 January 18


Blue Tuesday with Jake Gunn & Akkedis
Tue 30 January 18


Pietman Geldenhuys & Schalk Joubert & Vernon Swart
Wed 31 January 18


Fatman - Boom Baby
Thu 01 February 18


aKING
Fri 02 February 18


Elandre Schwarts
Fri 02 February 18


Arno Carstens- The Intimate Sessions
Sat 03 February 18


Manie Jackson - middag vertoning
Sun 04 February 18


Op My Eish! Met Neels van Jaarsveld
Tue 06 February 18 - Wed 07 February 18


Elandre Schwarts
Thu 08 February 18


Jak de Priester
Fri 09 February 18 - Sat 10 February 18


Jak de Priester - middag vertoning
Sun 11 February 18


The Divas
Tue 13 February 18


Touch Of Class
Wed 14 February 18 - Sat 17 February 18


Touch Of Class - lunch show
Sun 18 February 18


Dowwe Wicus en Dolla van der Merwe
Tue 20 February 18 - Thu 22 February 18


Bee Gees Acoustic Tribute Show
Fri 23 February 18


Dowwe Wicus en Dolla van der Merwe
Sat 24 February 18


Lieflinge met Rudi Claase en Charne Hugo - middagvertoning
Sun 25 February 18


Lizz Meiring - Met Ander Woorde
Wed 28 February 18


Francois van Coke
Thu 01 March 18


Spoegwolf
Fri 02 March 18 - Sat 03 March 18


Mel Botes - Poets, Wine & Song - lunch show
Sun 04 March 18


Marc Lottering Live
Fri 09 March 18 - Sat 10 March 18


Drie Van Die Beste - Danie Niehaus, Mathys Roets & Kevin Leo
Wed 14 March 18 - Fri 16 March 18


Albert Frost Trio
Sat 17 March 18


Snotkop
Wed 21 March 18 - Thu 22 March 18


Desmond Wells Band
Fri 23 March 18


Pieter Dirk Uys - When in doubt say darling
Mon 26 March 18


Adam Tas
Wed 28 March 18 - Thu 29 March 18


Cat & Dog show - A Tribute to Cat Stevens
Sat 07 April 18


Three Tons Of Fun
Fri 13 April 18 - Sat 14 April 18


Elvis Blue
Sun 29 April 18 - Tue 01 May 18


Navi Redd
Fri 11 May 18 - Sat 12 May 18


Navi Redd - lunch show
Sun 13 May 18


Tribute To Neil Diamond
Fri 01 June 18 - Sat 02 June 18


Tribute To Neil Diamond - lunch show
Sun 03 June 18


Wicus van der Merwe
Sat 09 June 18


Content supplied by What's On
© 2018 All rights reserved.